poniedziałek, 10 sierpnia 2015

duma zapiera dech

Szanowni Czytelnicy!

Z radością, dumą, satysfakcją i nutką ekscytacji, zawrotami głowy, palpitacjami i ... a może to po prostu zmęczenie upałem?... 

Tak czy inaczej, chcę i mogę Państwa poinformować, że już drugi raz/rok z rzędu Wasz ulubiony blog GADKA W CITY z docinkami w odcinkach zakwalifikował się do grona 20 najlepszych dolnośląskich blogów w konkursie Blog Day Wrocław, którego piąta edycja właśnie trwa w najlepsze.

Oznacza to, że od dziś przez najbliższe 2 tygodnie, do 24. sierpnia,
można raz dziennie, codziennie 

O wyborze najlepszych blogów w konkretnych kategoriach zadecyduje szanowne jury konkursowe, ale o tym, który blog jest najlepszy ze wszystkich biorących udział w tegorocznej edycji Blog Day Wrocław, zadecydujecie Wy, za przeproszeniem, własnym osobistym palcem.


Pamiętajcie: kliknąć należy na serduszko przy GADKA W CITY, docinki w odcinkach. Bo to jest właśnie to, co lubicie czytać do porannej kawy w pracy, w drodze przez miasto, przy wieczornym kieliszku wina, gdy domownicy chrapią w najlepsze i w wielu innych, kompromitujących (a może i trudno dostępnych) miejscach.Z góry dziękuję za upowszechnienie tej informacji, jak również za głosowanie na GADKA W CITY, lajkowanie, plotkowanie i głośne dialogowanie i monologowanie w city.

Bez codziennego podsłuchiwania Waszych rozmów nie miałabym o czym pisać :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz